News Aktuální akce

VOLNÁ MÍSTA |

Přijmeme automechanika
Odborné požadavky: vyučen v oboru, možno i bez praxe, řidičský průkaz sk. B, práce s diagnostikou - výhodou. Všeobecné požadavky: odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa, spolehlivost a loajalitu, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: práci s nejmodernější automobilovou technikou, velmi dobré platové ohodnocení a bonusový systém odměňování, zázemí silné, prosperující společnosti, možnost osobního rozvoje a vzdělávání. Možnost ubytování.

Přijmeme přijímacího technika pro osobní a dodávková vozidla
Pracovní náplň: Příjem pro běžný servis a havarovaná vozidla, vyřizování pojistných událostí, komunikace s pojišťovnami, stanovení ceny opravy a termínu dokončení, komunikace s automechaniky, řízení a plánování kapacity dílny, kontrola práce automechaniků, průběžný kontakt se zákazníkem a řešení rozsahu a ceny opravy, nabídka prodeje a montáže příslušenství, zapůjčení vozidla v době opravy, předání vozidla a předvedení opraveného vozu se zákazníkem, řešení problémových případů, poradenství pro zákazníky servisu udržování kontaktu se zákazníkem.
Požadujeme: Komunikativnost, reference z předchozího zaměstnání, samostatnost, bezúhonnost, profesionální vystupování, výborné organizační a komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, schopnost řešit problémové situace, empatii, odborné zkušenosti, obchodní dovednosti.
Nabízíme: Velmi dobré platové ohodnocení, zázemí silné, prosperující společnosti, možnost osobního rozvoje a vzdělávání, možnost ubytování.

Přijmeme autoklempíře s praxí

Na všechny uvedené pozice zasílejte životopisy na email: servis@jlhcars.cz
Tel: 605 229 172

novinka
Měření EMISE
EMISE na osobních vo...
click here
novinka
Uskladnění pneu!
Nechte si u nás přezout...
click here
Contact us Kontaktujte nás:
Autoservis:
Autoservis:
Autobazar:

+420 733 126 545
+420 733 126 557
+420 605 229 172
servis@jlhcars.cz